Firmamız 1967 yılından beri alanında faaliyet vermektedir. Direkt üreticiden kendi araçlarımız ile mevsimin en taze ürünlerini en yüksek kalitede müşterilerimizin hizmetine sunmak, firmamızın birinci hedefidir.

Doktor Tarım Ürünleri 1967 yılında beri Çorlu da hizmet vermektedir. Bu tarihten günümüze kadar  Çorlu halinde yaş sebze-meyve komisyonculuğu yapmaktadır. 

Gün geçtikçe hizmet ve işletme alanlarını genişletmiş, müşterilerine kaliteli hizmet verme hedefini daha da büyütmüştür. Her türlü sebze, meyve, işleme ve satış işlemlerinin yapıldığı firmamız ürünlerini yemekhanelere, hastanelere , işletmelere  ayrıca iç ve dış piyasadaki pazarlara göndermektedir.

Firmamızda kalite ve hijyene önem verilmekte, görevli tüm personelde bu doğrultuda yetiştirilmiş ve bilgilendirilmiştir. Firma olarak en önemli amacımız, müşteri memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutmak, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını her geçen gün daha da ileriye taşımaktır.

2016  yılı firmamız için büyümenin, rekabet edebilmenin daha çok müşteriye ve firmaya hizmet edebilmenin hedeflendiği bir yıl olacaktır. Bu doğrultuda şirket taşıma araç filosunu, kapalı kasa araçlarla güçlendirmiş, hedeflerini artırmıştır.

Gün geçtikçe hizmet ve işletme alanlarını genişletmiş, müşterilerine kaliteli hizmet verme hedefini daha da büyütmüştür. Her türlü sebze, meyve, işleme ve satış işlemlerinin yapıldığı firmamız ürünlerini yemekhanelere, hastanelere , işletmelere ayrıca iç ve dış piyasadaki pazarlara göndermektedir. Firmamızda kalite ve hijyene önem verilmekte, görevli tüm personelde bu doğrultuda yetiştirilmiş ve bilgilendirilmiştir. Firma olarak en önemli amacımız, müşteri memnuniyetini ve sağlığını ön planda tutmak, kaliteli ürün ve hizmet anlayışını her geçen gün daha da ileriye taşımaktır.